Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş

Yozgat ’ta ambulansla otomobil çarpıştı: 1 ölü 3 yaralı, Ankara taşıma haberleri, Ankara evden eve taşıma YOZGAT Alınan bilgiye göre, Yozgat istikametinden Saraykent’e hasta taşıyan İlyas Esmer (51) yönetimindeki 66 DP 273 plakalı ambulans, Sorgun Mermerciler kavşağında önüne çıkan Cemal Yılmaz (40) yönetimindeki 66 LN 628 plakalı otomobile çarptı. Çarpmanın şiddetiyle otomobil bir işyerinin demir direklerine, ambulans da park halindeki iki otomobile çarparak durabildi.  Kazada otomobilden fırlayan sürücü Cemal Yılmaz olay yerinde hayatını kaybetti.  Ambulansta bulunan Ahmet Dinçer (76), Kamer Kaya (83) ve Orhan Kaya (51) ağır yaralandı. Yaralılar, 112 acil servis ambulanslarıyla Sorgun Devlet Hastanesi ’ne kaldırıldı. Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı ve Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, olay yerine gelerek, kaza hakında ilgililerden bilgi aldı. Muhabir: Şahin ÖZMEN
Babalık Uyma: AA ve Anons 7, Yozgat ’ta ambulansla otomobil çarpıştı: 1 ölü 3 yaralı Ankara taşımacılık haberleri. Ankara nakliye ücreti iken www.ankaranakliyecilersitesi.name.tr sitemiz ile sizlere çap üstün nakliye ücreti hizmeti uygun varız.

Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş

Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş için bize ulaşın

Esin Nakliyat Ankara olarak Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş alanında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Eğer Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş hakkında bilgi isterseniz bize bildiriniz. Sizler için Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş alanda bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. için özel hizmetlerimizle sizler için verdiğiniz işlerde başınız ağrımadan Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş çözüm imkanı sunuyoruz.

Sizde Yozgat’ta ambulansla kabin çarpıştı: 1 cansız 3 incinmiş hakkında tüm sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.