Türkiye’nin en önemli belası geri döndü!

Türkiye’nin baş belası geri döndü!, Ankara nakliyat haberleri, Ankara evden eve taşıt

Kuş gribinin göçmen kuşlar yüzünden bulaştığı ifade edildi. Bölgenin yumurtacı çiftliklere ev sahipliği yaptığını belirten BESDBİR Başkanı Koca, “Biogüvenlik açısında yetersiz bir bölge. Şu an için et üreten çiftliklerde bir sıkıntı yok” dedi. YUMBİR Başkanı Hasan Konya ise, “Biogüvenlik tedbirlerimiz tam. Bakanlık tedbiri aldı. 3 kilometre yarıçapındaki bir bölge karantinaya” alındı” dedi.

YUMURTACILARDA GÖRÜLDÜ

Yaklaşık 40 bin hayvanın öldüğü bölgenin yumurta üretim çiftliklerine ev sahipliği yaptığını ifade eden Beyaz Et Sanayicileri Birliği Başkanı Sait Koca, “Kuş gribi görüldüğü dün itibari ile belirlendi. 

SAĞLIK BAKANI’NDAN İLK AÇIKLAMA

Müezzinoğlu, “Balıkesir ’de yaşanan kuş gribi vakası ile ilgili şuanda bilimsel olarak gerek Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gerekse Sağlık Bakanlığı şu an için Balıkesir ’de alınan tedbirlerin dışında ilave tedbir almaya gerek duymamıştır. Biliyorsunuz ki viral bulaşma yolları ile bulaşan hastalıklara yönelik bizim her zaman teyakkuzda olmamız gerekiyor. Bu konu ile ilgili de teyakkuz halindeyiz. Her türlü tedbirleri alacak dinamikleri oluşturduk. Sağlık Bakanlığı olarak konunu takipçisiyiz” diye konuştu.

Kaynak : Ajanslar


Baba Tarafı Intibak: AA ve Anons 7, Türkiye’nin baş belası geri döndü! Ankara nakliye ücreti haberleri. Ankara nakliye ücreti kadar www.ankaranakliyecilersitesi.name.tr sitemiz beraber sizlere kalınlık güzide taşıt hizmeti dolayı varız.

Türkiye’nin en önemli belası geri döndü!

Türkiye’nin en önemli belası geri döndü! için bize ulaşın

Esin Nakliyat Ankara olarak Türkiye’nin en önemli belası geri döndü! alanında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Eğer Türkiye’nin en önemli belası geri döndü! hakkında bilgi isterseniz bize bildiriniz. Sizler için Türkiye’nin en önemli belası geri döndü! alanda bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. için özel hizmetlerimizle sizler için verdiğiniz işlerde başınız ağrımadan Türkiye’nin en önemli belası geri döndü! çözüm imkanı sunuyoruz.

Sizde Türkiye’nin en önemli belası geri döndü! hakkında tüm sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.