Küçük Enes hayatını kaybetti

Küçük Enes hayatını kaybetti, Ankara taşımacılık haberleri, Ankara evden eve navlun MANİSA Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden işçi Hayrullah Baygül’ün solunum cihazına bağlı yaşamını sürdüren 3 yaşındaki oğlu Enes Baygül, rahatsızlanmasının ardından kaldırıldığı Soma Devlet Hastanesinde müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Anne Zemine Baygül, hastane morgu önünde akrabalarının yardımları ile güçlükle ayakta durabildi. Enes’in cenazesi, yakınları tarafından toprağa verilmek üzere Balıkesir’in Bigadiç ilçesine götürüldü.  Muhabir: Soner Övümlü
Baba Tarafı Intibak: AA ve Ilan 7, Küçük Enes hayatını kaybetti Ankara taşıt haberleri. Ankara taşıt iken www.ankaranakliyecilersitesi.name.tr sitemiz ile sizlere en seçkin nakliye ücreti hizmeti amacıyla varız.

Küçük Enes hayatını kaybetti

Küçük Enes hayatını kaybetti için bize ulaşın

Esin Nakliyat Ankara olarak Küçük Enes hayatını kaybetti alanında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Eğer Küçük Enes hayatını kaybetti hakkında bilgi isterseniz bize bildiriniz. Sizler için Küçük Enes hayatını kaybetti alanda bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. için özel hizmetlerimizle sizler için verdiğiniz işlerde başınız ağrımadan Küçük Enes hayatını kaybetti çözüm imkanı sunuyoruz.

Sizde Küçük Enes hayatını kaybetti hakkında tüm sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.