Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş

Hakkari ’de araç Zap Suyu ’na uçtu: 5 kayıp, Ankara nakliye ücreti haberleri, Ankara evden eve nakliyat

Kaza, bugün saat 07.00 sıralarında Hakkari-Çukurca Karayolu ’nun 15 ’inci kilometresinde bulunan Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında meydana geldi. Taşbaşı Köyü ’nden bir taziye için Hakkari ’ye gelen ve içinde 5 kişinin bulunduğu kamyonet, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi yüzünden virajı alamayarak Zap Suyu ’na uçtu. Son yağışlarla birlikte debisi oldukça yüksek olan Zap Suyu ’nda araç ve içerisinde bulunan aynı aileden Kerim, Hamit, H. Mecit Erçağ ile Ali Dayan ve adı öğrenilmeyen eşi kayıplara karıştı.

Yolda geçen bir kamyon şoförünün durumu fark etmesi üzerine, afad, 112 Acil sağlık ve Jandarma ekiplerine haberverildi. Kısa süre sonra kazayı öğrenen yakınları da olay yerine geldi. AFAD, Jandarma ekipleri ve vatandaşlar, zap suyunda kaybolan ve içerisinde 5 kişinin bulunduğu aracı bulmak için arama çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak : DHA


Baba Tarafı Uygunluk: AA ve Haber 7, Hakkari ’de araç Zap Suyu ’na uçtu: 5 kayıp Ankara nakliye ücreti haberleri. Ankara nakliyat kadar www.ankaranakliyecilersitesi.name.tr sitemiz beraber sizlere çap kaliteli nakliye ücreti hizmeti dolayı varız.

Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş

Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş için bize ulaşın

Esin Nakliyat Ankara olarak Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş alanında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Eğer Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş hakkında bilgi isterseniz bize bildiriniz. Sizler için Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş alanda bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. için özel hizmetlerimizle sizler için verdiğiniz işlerde başınız ağrımadan Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş çözüm imkanı sunuyoruz.

Sizde Hakkari’hem araç Zap Suyu’na uçtu: 5 kaybedilmiş hakkında tüm sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.