Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi

Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi, Ankara nakliyat haberleri, Ankara evden eve nakliyat SİİRT  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Valilik ziyaretinin ardından LİMAK Holding tarafından yaptırılan Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışında yaptığı konuşmada, tesiste kız imam hatip okulu, yurt, spor ve konferans salonun da yer aldığını belirterek, burada adeta bir külliyenin oluştuğunu söyledi. Çok kısa bir zamanda bu projenin hayata geçirildiğini kaydeden Erdoğan, ”Her takdirin üzerinde bir okul projesi oldu. Hayırseverimiz Nihat Özdemir Bey’e huzurlarınızda özellikle teşekkür ediyorum” ifadelerini kulandı. ”Buralardan mezun olan öğrencilerimiz geleceğe çok daha farklı bakacak” ”Bunlar inanıyorum ki Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde adeta işaret fişekleri olacak” diyen Erdoğan, şöyle konuştu: ”Öğrencilerimizin bu şekilde mükemmel yurt ve okullarda okuyor olmaları inanıyorum ki onların geleceğe yönelik ufkunu da artıracaktır. Onları ayrıca öz güven sahibi kılacaktır. Yani buralardan mezun olan öğrencilerimiz geleceğe çok daha farklı bakacak, çok daha güçlü, onurlu bir şekilde yürüyecektir.” Emine Erdoğan da açılışı yapılan tesise öğrencilerin sahip çıkacağını belirterek, ”İnşallah sizler buranın hakkını vereceksiniz, bizi mahcup etmeyeceksiniz. Çok üstün çocuklar olarak Türkiye’ye hayırlı gençler olarak hizmet edeceksiniz. Bu binaları yapan firmaya çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, yeni hizmetlerini bekliyoruz” şeklinde konuştu. TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın ise Türkiye’nin doğusunda ve batısında önemli projeler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, ”Temenni ediyorum ki burada nice Emine Erdoğan’lar ve nice öncü kadınlar yetişsin.” dedi. Açılışa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir de katıldı. Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra tesisi gezdi. Muhabir: Özgür Ayaydın, Mehmet Ali Olgaç
Babalık Uyarlama: AA ve Ilan 7, Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi Ankara nakliye ücreti haberleri. Ankara taşıma iken www.ankaranakliyecilersitesi.name.tr sitemiz beraber sizlere kalınlık seçkin nakliye ücreti hizmeti dolayı varız.

Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi

Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi için bize ulaşın

Esin Nakliyat Ankara olarak Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi alanında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Eğer Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi hakkında bilgi isterseniz bize bildiriniz. Sizler için Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi alanda bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. için özel hizmetlerimizle sizler için verdiğiniz işlerde başınız ağrımadan Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi çözüm imkanı sunuyoruz.

Sizde Emine Erdoğan Kız Yurdu’nun açılışı gerçekleştirildi hakkında tüm sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.