Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı

Ege Denizi’nde son 5 günde 636 kaçak kurtarıldı, Ankara nakliye ücreti haberleri, Ankara evden eve taşıma İZMİR  Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, son 5 günde Ege Denizi’nden yasa dışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalışan 636 kaçağı kurtardı. İzmir Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekipleri, 30 Nisan-4 Mayıs’ta Balıkesir, Muğla, Çanakkale, Aydın ve İzmir’de yürüttüğü arama kurtarma çalışmalarında Ege Denizi’nde 636 kaçağı kurtardı. Bir kaçakçı ise yakalandı.  Suriye, Irak, Filistin, Afganistan, Myanmar, Eritre, Sudan, Gana, Dominik, Kongo, Kamerun, Nijerya ve İran uyruklu kaçalar, ilgili birimlere teslim edildi. Bu arada Ege Denizi’nde yılbaşından bu yana yapılan operasyonlarda 5 bin 414 kaçak kurtarıldı. 17 insan kaçakçısı da yakalandı. Muhabir: Ahmet Bayram
Köken Uyarlama: AA ve Bildirme 7, Ege Denizi’nde son 5 günde 636 kaçak kurtarıldı Ankara taşıt haberleri. Ankara taşıt kadar www.ankaranakliyecilersitesi.name.tr sitemiz beraber sizlere en seçkin nakliye ücreti hizmeti dolayı varız.

Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı

Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı için bize ulaşın

Esin Nakliyat Ankara olarak Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı alanında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Eğer Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı hakkında bilgi isterseniz bize bildiriniz. Sizler için Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı alanda bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. için özel hizmetlerimizle sizler için verdiğiniz işlerde başınız ağrımadan Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı çözüm imkanı sunuyoruz.

Sizde Ege Denizi’nde tamamlama 5 günde 636 kanunsuz kurtarıldı hakkında tüm sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.